Будівельні риштування

Фасадні риштування

Система будівельних риштувань SPRINT 75 була створена у 1991 році відповідно до вимог клієнтів і з урахуванням недоліків інших подібних систем. Sprint 75 має численні переваги

 

Опорна система

Рамна система опорних веж ID 15 - це несуча баштова опора з розмірами 1,0 м х 1,0 м в горизонтальній проекції Опорна система ID 15 здатна витримувати навантаження до 200 кН наодну вишку.  Використовується у будівництві мостів і тунелів, а також для перекриттів із великою висотою.

 

Модульні риштування

Як фасадні риштування систему CUPLOK застосовують на простих прямих фасадах і на фасадах зі складною конфігурацією, а також на закруглених фасадах. Систему CUPLOK можна використовувати як опорні риштування для монолітних або збірних залізобетонних конструкцій, для створення великих робочих платформ, пересувних або сходових веж.

 

Пересувні вишки - тури

Легкі алюмінієві пересувні вишки (тури) BOSS використовуються у всіх сферах будівництва та будіндустрії як рішення для забезпечення швидкого доступу до висот усередині будівлі і поза нею, для ремонту або монтажу будь-якого обладнання.

 

Захисні плівки та сітки

Під час будівельних, реставраційних, ремонтних та інших фасадних робіт будівельні риштування необхідно закривати захисною фасадною сіткою.

 
Консультація
 1. Введіть Ваше ім'я
  Invalid Input
 2. Введіть Ваш номер телефону (*)
  Invalid Input
 3. Invalid Input
Замовити розрахунок проекту
 1. (*)
  Invalid Input
 2. (*)
  Invalid Input
 3. (*)
  Invalid Input
 4. Invalid Input
 5. Invalid Input
 6. Invalid Input