Молотки KAESER

Бажаєте щоб менеджер зв'язався з вами?

НАДІЙНІСТЬ

Висока міцність інструменту. Визнана якість обладнання KAESER. Споживає мінімальну кількість повітря. Обладнання готове до високих навантажень.

ЗРУЧНІСТЬ

Продуктивність найвищого рівня. Ми пропонуємо вам повністю укомплектований набір, готовий та простий в експлуатації: компресор + шланги + перехідники + молотки + піки + мастило.

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Співробітники нашої компанії самі підберуть, доставлять вам на об’єкт і налаштують агрегати за заданими параметрами. Усі необхідні інструменти для продуктивної роботи ви знайдете в нас.

Молоток KAESER H93

Ідеальний для роботи по вертикалі

Характеристики:

  • Число ударів за хвилину — 1690
  • Маса, кг —  9,3
  • Енергія удару, Дж — 34

Коли ви маєте багато справ, важливо витрачати свою енергію правильно. Ви вибираєте правильний і надійний інструмент, щоб його віддача була найефективніша.

Пневмомолотки KAESER виготовлено в пластиковому вібро-шумопоглинальному корпусі з закріпленими рукоятками для ефективного гасіння вібрацій. Надпотужний, надійний, спритний інструмент для вирішення завдань з демонтажу споруд з бетону, кладок з цегли, асфальтового покриття під час виконання ремонту та будівництва доріг. Ми пропонуємо найпопулярніші моделі й марки у своєму класі, класі високоефективного інструменту для максимальної економії ваших коштів і ресурсів. Якісне й надійне обладнання дозволить вам зробити більше роботи за менший час та гроші. У комплекті до молотків ми надамо піки імпортного виробництва. Орендуючи у нас, немає потреби в забезпеченні витратними матеріалами: ми надамо запас витратних мастил і комплектування.

Представлені до оренди моделі добре знайомі персоналу, прості в роботі, надійні й тихі, що, відповідно, економить сили персоналу. Ви робите більше, швидше, тихіше й дешевше.

Особливості:

  • У порівнянні зі звичайними молотками, ця модель має значно нижчий рівень вібрації
  • Фірмова німецька якість і продумана конструкція дають молоткам змогу безвідмовно працювати тривалий час
  • Вбудована в систему маслянка вміщує мастило на всю робочу зміну для пари молотків, уможливлюючи працювати за негативних температур без намерзання конденсату

Підібрати обладнання для ваших потреб?

ЧОМУ ПРАЦЮЮТЬ З НАМИ?

ЗАВЖДИ В НАЯВНОСТІ

Наш орендний фонд компресорів задовольнить ваші потреби навіть у разі замовлення кількох одиниць однієї моделі.

УСЕ СПРАВНЕ Й НАДІЙНЕ

Наше обладнання — у дбайливих руках професіоналів, завдання яких — забезпечити безперебійну роботу без нарікань з боку замовників.

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Терміново знадобився компресор чи пневматичне обладнання? Ми доставимо його вам прямо на об’єкт власним транспортом у найкоротші строки.