Чому популярна оренда будівельних риштувань

Сьогодні професійні будівельники застосовують різне устаткування для виконання будівельних, монтажних та інших робіт на висоті.

Якщо заплановані масштабні монтажні або оздоблювальні роботи на фасаді будівлі, оптимальним варіантом вважається оренда будівельних риштувань. Ці збірні конструкції дозволяють забезпечити безпеку робітників, а також зручне розташування інструментів і будівельно-оздоблювальних матеріалів.

Причини популярності оренди будівельних риштувань

Для організації будівельних робіт на висоті понад 24 метрів альтернатив у даного обладнання просто немає. Вишки тури дозволено збирати не вище 2160 сантиметрів, стандартні автовишки обмежені підйомом на 25 метрів. Прокат автогідропідіймача зі збільшеною довжиною стріли обходиться в рази дорожче, ніж оренда будівельних риштувань. До того ж за зручністю використання автовишку не порівняти зі стаціонарної конструкцією. Також до переваг експлуатації збірних підмостків відноситься невелика вартість оренди будівельних риштувань в порівнянні з іншими способами доставки робочого персоналу на висоту. Для підрядної організації набагато дешевше замовити прокат конструкції будівельних риштувань, ніж користуватися послугами промислових альпіністів або спецтехнікою.

Плюси оренди будівельних риштувань в компанії «Альтура»

Ми пропонуємо в оренду рамні ришитування марок SPRINT 75 і CUPLOK. Даний різновид підмостків дозволено збирати на висоті до 80 і 100 метрів відповідно цифровому індексу моделі. Наші фахівці допоможуть розібратися, скільки потрібно комплектуючих елементів, враховуючи особливості об'єкту, що будується.

Співпраця з компанією «Альтура» має безліч переваг:

  • оренда рамних будівельних риштувань за доступною ціною;
  • можливість вибрати зручний спосіб оплати з декількох варіантів;
  • грамотне складування, що виключає пересортицю деталей від різних виробників;
  • постійний контроль технічного стану риштувань;
  • консультаційна підтримка;
  • швидка обробка заявки;
  • видача повного пакета документів.

За запитом клієнта організуємо доставку і зворотний вивіз взятих в оренду будівельних риштувань силами транспортної компанії. Якщо буде потрібно, зберемо будівельну конструкцію на об'єкті замовника, а після закінчення терміну оренди демонтуємо конструкцію. Виконуючи замовлення, орієнтуємося на довгострокові партнерські відносини, тому на кожному етапі співробітництва підтримуємо якість послуг на високому професійному рівні. Також ми дбаємо про інтереси клієнтів, тому вартість оренди будівельних риштувань в нашій компанії завжди залишається однією з найнижчих по Києву і Дніпру.