Пересувний дизельний компресор Kaeser M50

Бажаєте щоб менеджер зв'язався з вами?

НАДІЙНІСТЬ

Установка контролюється автоматикою управління, а в разі виникнення несправності (перегріву двигуна чи компресора) відбудеться вимкнення обладнання. Наші компресори комплектуються компонентами, що довели свою тривалу працездатність: фірмовим компресорним блоком SIGMA PROFIL і надзвичайно надійним, економічним і тихим двигуном KUBOTA.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Широкий спектр застосування обладнання: демонтаж асфальтового й іншого твердого покриття; демонтаж бетонних конструкцій, перегородок під час реконструкції будівель або споруд; піскоструминні операції; прокачування труб газопроводу під час поточних ремонтних робіт; продування повітрям свердловин води, каналізації, вентиляції; забезпечення роботи пневматичної техніки та інструменту

ЯКІСТЬ

Ми пропонуємо послугу оренди компресорів та пневматичного обладнання від визнаних у своїх категоріях лідерів. Представлені моделі є найбільш універсальними та затребуваними; зазвичай, вони добре знайомі персоналу, що відповідно підвищує продуктивність праці та економить ресурси замовника.

Опис:

  • Робочий тиск, бар — 7
  • Продуктивність, м3/хв — 5,0
  • Номін. потужність двигуна, кВт — 32,5
  • Двигун — Kubota
  • Маса, кг — 735
  • Матеріал кожуха — метал

В комплекті:

  • Шланги 40 або 30 м з кулачковою муфтою (єврокраб)

Додатково:

Потужний, надійний та економічний пересувний дизельний компресор. Входить до числа найчастіше застосовуваних причіпних компресорів у своїй категорії на території України. Популярність і поширеність цієї моделі обумовлена легкістю у використанні та невибагливістю в роботі, що здійснюється інтуїтивно за допомогою ключа-ручки запалення та легко зрозумілих зображень. Манометр і давач температури гвинтової частини компресора відображають робочий стан. Панель з показаннями робочих параметрів розташована поруч з кранами виходу повітря, що спрощує роботу персоналу.

Особливості:

Температурний режим експлуатації установки: -15…+ 45 °C.

Витрата палива за повного навантаження: до 9,0 літра на годину (дані заводу-виробника, реальна витрата нижче)

Три вихідні крани, дооснащені зворотними клапанами

Легко оперувати під час завантаження — розвантаження або підняття на поверх: гак підйомного механізму чіпляється за сережку стійки підйому без додаткового стропування.

Підібрати обладнання для ваших потреб?

ЧОМУ ПРАЦЮЮТЬ З НАМИ?

ЗАВЖДИ В НАЯВНОСТІ

Наш орендний фонд компресорів задовольнить ваші потреби навіть у разі замовлення кількох одиниць однієї моделі.

УСЕ СПРАВНЕ Й НАДІЙНЕ

Наше обладнання — у дбайливих руках професіоналів, завдання яких — забезпечити безперебійну роботу без нарікань з боку замовників.

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Терміново знадобився компресор чи пневматичне обладнання? Ми доставимо його вам прямо на об’єкт власним транспортом у найкоротші строки.