Пересувний дизельний компресор Kaeser M100

Інструкція

Бажаєте щоб менеджер зв'язався з вами?

НАДІЙНІСТЬ

Установка контролюється автоматикою управління, а в разі виникнення несправності (перегріву двигуна чи компресора) відбудеться вимкнення обладнання. Наші компресори комплектуються компонентами, що довели свою тривалу працездатність: фірмовим компресорним блоком SIGMA PROFIL і надзвичайно надійним, економічним і тихим двигуном KUBOTA.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Наш компресор максимально енергоефективний завдяки передовим технологіям і конструктивним вирішенням, застосованим у конструкції компресора.  Високопотужна комбінація компресора SIGMA PROFIL та двигуна KUBOTA істотно зменшує витрати наших клієнтів.

ЯКІСТЬ

Ми пропонуємо послугу оренди компресорів та пневматичного обладнання від визнаних у своїх категоріях лідерів. Представлені моделі є найбільш універсальними та затребуваними; зазвичай, вони добре знайомі персоналу, що відповідно підвищує продуктивність праці та економить ресурси замовника.

Характеристики

  • Робочий тиск, бар — 7–8,6
  • Продуктивність, м3/хв — 6,4–10,2
  • Номін. потужність двигуна, кВт — 71,7
  • Двигун — Kubota
  • Маса, кг — 1495
  • Матеріал кожуха — метал

У комплекті

  • Шланги 40 або 30 м з кулачковою муфтою (єврокраб)

Додатково

Мобільний дизельний компресор KAESER M100 — модель для потреб професіоналів. Коли є потреба в стисненому повітрі великих об’ємів для живлення ним пневматичних інструментів промислового та надпрофесійного застосування, механізмів на будівельних, дорожніх, геологорозвідувальних, бурових роботах, для механізації важких і трудомістких процесів, — без техніки такого рівня не обійтися. Це ідеальне джерело стисненого повітря під час виконання різних будівельних і дорожніх робіт.

Компресор KAESER M 100 характеризується наявністю дуже зручної та простої панелі управління, персонал може легко контролювати роботу компресора. Вимкнення обладнання в разі несправності відбувається в автоматичному режимі. На компресорі є кнопка перемикання «холостий хід» — «навантаження» і ручка запалювання з функцією попереднього розжарювання, що дозволяють забезпечити пуск компресора в щадному режимі в холодну пору року.

Компресор Kaeser М 100 оснащено великим паливним баком з пластмаси, палива вистачає на повну робочу зміну без дозаправки. Якщо в паливному баку не вистачає палива, то станеться автоматичне вимкнення машини та призупинення її роботи, що забезпечує додаткову безпеку.

Особливості:

Температурний режим експлуатації установки: -20…+ 50 °C.

Температура стисненого повітря на виході з компресорного блоку

(за температури навколишнього середовища 10 °C) — 90 °C

Температура стисненого повітря на виході з компресорного блоку

(за температури навколишнього середовища 25 °C) — 60 °C

Місткість паливного бака — 150 л

Витрата палива за повного навантаження: до 16 літрів на годину (дані заводу-виробника, реальна витрата нижче)

Чотири вихідні крани, дооснащені зворотними клапанами

Підібрати обладнання для ваших потреб?

ЧОМУ ПРАЦЮЮТЬ З НАМИ?

ЗАВЖДИ В НАЯВНОСТІ

Наш орендний фонд компресорів задовольнить ваші потреби навіть у разі замовлення кількох одиниць однієї моделі.

УСЕ СПРАВНЕ Й НАДІЙНЕ

Наше обладнання — у дбайливих руках професіоналів, завдання яких — забезпечити безперебійну роботу без нарікань з боку замовників.

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Терміново знадобився компресор чи пневматичне обладнання? Ми доставимо його вам прямо на об’єкт власним транспортом у найкоротші строки.