Оренда опалубки перекриття в Києві

Будівельна індустрія переживає етап бурхливого розвитку, заснованого на винахід нових технологій обробки традиційних матеріалів.

Прекрасним наочним прикладом служить метод зведення монолітних будівель. Технологія використовує давно відомий метод укладання бетонного розчину в опалубку по-новому. Заливаються не тільки стіни або несучі колони, а й перекриття. Для виконання подібних операцій багато столичних будівельних фірм користуються такою послугою як оренда опалубки перекриттів в Києві.

Популярне рішення - замовлення устаткування в прокат

Людина, яка має слабке уявлення про організацію будівельного процесу, схильна вважати, що оренда - це марна трата грошей. Можливо, деякі думають: «гроші віддав назавжди, а обладнання взяв тільки на час». Якщо ж поглянути на ситуацію ширше, стає зрозуміло, що оренда опалубки перекриттів в Києві - це розумне рішення, що дозволяє отримувати прибуток при мінімальних витратах.

Добова вартість прокату елементів опалубки становить близько 1% від їх ціни. Правильно склавши графік робіт, можна оптимізувати витрати, скоротивши час використання даної конструкції. Після схоплювання бетонного розчину орендар демонтує і повертає опалубку перекриття власнику. Витрачена сума на порядок нижче, що дозволяє спрямувати вивільнені кошти на іншу діяльність.

Оренда опалубки перекриттів в Києві - можливість економії на утриманні обладнання

Замовляючи даний вид оснащення в спеціалізованій компанії, орендар має можливість вибирати кожен елемент за кількістю і параметрами. Замовляючи оренду опалубки перекриттів в Києві, клієнт може вибрати необхідну кількість елементів і заплатити тільки за час фактичного використання.

Також до переваг замовлення будівельного обладнання в прокат належить можливість економити на складуванні. Опалубка перекриттів навіть в розібраному стані займає досить багато місця. Стійки, триноги, унівілкі, ригелі і фанерні плити необхідно не просто скласти в одному місці, а розсортувати і акуратно розкласти або розставити. Мало того, що для складування опалубки перекриттів необхідний майданчик з твердим покриттям, дана операція вимагає часу і найму персоналу. Так що, компанія ALTURA заощадить вам не тільки гроші, але і час.