Щогловий підйомник GEDA MULTILIFT

Інструкція

Хочете дізнатися вартість оренди?

Вантажно-пасажирські підйомники GEDA MULTILIFT спроектовані за принципом модульної конструкції, що дозволяє надавати цьому обладнанню майже будь-яку конфігурацію, адаптовану до вимог конкретного замовника й особливостей експлуатації на тому чи іншому об'єкті.

До інших переваг, які мають вантажно-пасажирські підйомники GEDA MULTILIFT, належать висока якість виготовлення, надійність і функціональність, широкий спектр застосування, а також простота і зручність використання, вантажно-пасажирські підйомники різних типів, які мають вантажопідйомність до 3,2 тонн і здатні забезпечити безпечне транспортування до 35 осіб зі швидкістю до 90 м / хв.

Серії вантажно-пасажирських підйомників GEDA MULTILIFT

GEDA MULTILIFT серії «Комфорт» («Comfort») набули значного поширення в усьому світі як закриті вантажно-пасажирські підйомники. Розробка та виробництво цієї серії підйомників повністю відповідають наявним міжнародним нормативам (наприклад, EN 12159).

Серійний блок автоматичного управління може бути, за бажанням, замінений на зручніший для користувача блок попереднього вибору поверху (додаткове обладнання). З міркувань безпеки, огорожа платформи ліфта, висота якого становить 2,5 м, замикається електромеханічним способом (тобто двері ліфта на зовнішній стороні можуть бути відчинені тільки тоді, коли він знаходиться на нижній станції).

GEDA MULTILIFT серії «Стандарт» («Standard») у технічному плані анітрохи не поступаються серії «Комфорт» («Comfort»). Вибір замовника в більшості випадків продиктований нормативами певних країн. Ці ліфти постачаються з низькою електроконтрольованою огорожею (тобто ліфт не може виїхати з нижньої станції, якщо двері відкриті, і автоматично зупиняється, коли двері відриваються). Для того щоб виключити інші можливі небезпеки, GEDA MULTILIFT серії «Стандарт» ( «Standard») обладнані захистом знизу. Якщо під платформою ліфта випадково опинилися люди або великі предмети, дотиком до них активується вимикач захисного пристрою і ліфт негайно зупиняється.

Монтаж і демонтаж обладнання здійснюється не з даху будівлі, а прямо з платформи, за допомогою вбудованого люка в стелі ліфта і монтажної захисної заслінки всередині ліфта. Швидко і безпечно!

Як ми працюємо?

1

Залишаєте заявку на сайті або по телефону

2

Робимо розрахунок необхідного обладнання

3

Укладаємо договір і вирішуємо фінансові питання

4

Надаємо технічну документацію: схеми монтажу і специфікації

5

Відправляємо обладнання на ваш об'єкт

6

Приймаємо обладнання після завершення терміну оренди

Наш сервіс при оренді або продажу будівельних підйомників

Стандартний пакет послуг

  • Розрахунок проекту
  • Схема монтажу та специфікація
  • Інструкції з експлуатації
  • Консультація і навчання експлуатації та монтажу обладнання
  • Надання методичної та технічної підтримки на будівельному майданчику

Розширений пакет послуг

  • Все, що входить в стандартний пакет
  • Доставка та експедирування
  • Передача і приймання обладнання на об'єкті
  • Шеф-монтаж
  • Монтаж і демонтаж будівельних підйомників

Чому з нами працюють?

Завжди в наявності

У вас дуже великий проект? Ми повністю забезпечимо необхідним обладнанням об'єкти від 5000 м2 і більше.

Все справно і надійно

Ми ретельно стежимо за обслуговуванням нашого обладнання, тому, воно завжди справний і належної якості.

Без посередників

Ми є офіційними представниками і напряму співпрацюємо з виробниками будівельних підйомників.